ProfilFirma ARTIK II s.r.o. byla založena v roce 1993. V roce 2007 došlo ke změně obchodního názvu firmy
na interier LEDER s.r.o. Od svého vzniku se zabýváme dodávkou kancelářského nábytku a sortimentem souvisejícím s realizací kancelářských prostor.

Základem naší činnosti bylo a je nabídnout komplexní službu při realizaci Vašeho interieru tak, aby dodávka byla realizována pokud možno jedním dodavatelem. Pro snadnější orientaci jsme pro Vás připravily KATALOG kancelářského nábytku, který svým řazením nabízí řady nábytku pro řešení pracovišť běžného standartu malých i velkoprostorových kanceláří až po řady manažerské a ředitelské.

Základními řadami našeho katalogu pro řešení kanceláří běžného standartu je BRAVO LINE a BRAVO v různém materiálovém provedení s možností doplnění atypickými prvky.Tento nábytek je vlastní výroby a je dodáván po celé ČR pro vybavení jak malých firem, tak i státních institucí.

Ve standartu manažerských a ředitelských řad jako autorizovaní prodejci italské firmy TIME OFFICE v naší nabídce nabízíme 10 kompetních řad , které svým designem a provedením tvoří špičku mezi evropskými výrobci.

Věříme, že naše nabídka uspokojí Vaše představy o interieru a budeme rádi, pokud se nás obrátíte s požadavkem zlepšit vybavení starších, ne vyhovujících prostor nebo zrealizovat nové řešení dle Vašich představ.

                                                                                    za  interier LEDER s.r.o.   
                                                                                          jednatel společnosti

                                                                                        Ing.arch.Roman Leder